دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع بازرسان فرهنگي بعثه مقام معظم رهبری:
باید «ما می توانیم» را وارد صنعت و اقتصاد کنیم / بغض آمریکایی ها از ملت ما موجب انتقام کشی ها و وقایع تروریستی شده است
دکتر محسن رضایی، در کارگاه مهارت افزایی بازرسان فرهنگي بعثه مقام معظم رهبری گفت: در گام دوم انقلاب، محصولات ساخت ایران، می تواند جای محصولات غربی و ژاپنی را در بازارهای داخلی و منطقه بگیرد. سازمان حج و زیارت و نهادهای مشابه در پیاده سازی بیانیه اخیر مقام معظم رهبری نقش فعال داشته باشند.
 پنج شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
دکتر محسن رضایی با پیوستن به خیل عظیم مردم قدرشناس تهران، در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرد.
 دوشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر محسن رضایی در کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی:
دنبال تشکیل مجلس سنا نیستیم/ سطح تعاملات مجمع با دولت، مجلس و قوه قضاییه را افزایش خواهیم داد / نباید مردم و نخبگان بعد از انتخاب کنار روند /80 درصد انتظارات نظام از سیاست های کلی تا کنون برآورده نشده است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی گفت: اگر بخواهیم مشکلات کشور را حل کنیم باید از سرمایه عظیم مردم و نخبگان بعد از هر انتخابات هم استفاده کنیم.
 شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر محسن رضایی در شهر مقدس قم:
کنار گذاشتن تفکر آمریکایی رمز موفقیت ‌است/ اعتقاد و ایمان به ولایت و مرجعیت و جانفشانی در راه آرمان‌ها، دلیل اصلی ماندگاری نظام جمهوری اسلامی است/ دهه آینده، دهه پیشرفت و اقتدار خواهد بود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر جا آمریکایی‌ها را بیرون کرده‌ایم و فکر غربی و هواداری از آمریکا را کنار گذاشته‌ایم، پیشرفت‌های غیرقابل‌تصور به دست آورده‌ایم ولی هر جا چشم امید به آمریکا داشته‌ایم، عقب‌مانده‌ایم.
 جمعه ١٢ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت «محمدنبی حبیبی»
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی، دبیرکل فقید جمعیت مؤتلفه اسلامی و یار وفادار نظام اسلامی را تسلیت گفت.
 چهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>